Wygrany turniej Błyskawica CUP rocznika 2009

W grupie po pewnych zwycięstwach z Energią Kozienice oraz SMS Łódź po dobrym meczu doznajemy porażki z Koroną Góra Kalwaria. Daje to nam udział w finale B gdzie po zwycięstwach z drużynami: gospodarzy Błyskawica, sąsiadów Jutrzenka Cegłów oraz po zwycięstwie w zaciętym meczu z Varsovią Bielany awansujemy do finału A.
W finale A pewnie pokonujemy drużyny: Akademia Wilki, UKS 81 Bemowo oraz Koronę Góra Kalwaria rewanżując się tym ostatnim za porażkę w grupie.

Nagrody indywidualne:
Michał Stradczuk - decyzją trenerów drużyn biorących udział w turnieju wybrany najlepszym bramkarzem turnieju
Tomek Wójcik - król strzelców turnieju

Wygrywamy w bardzo dobrym stylu bardzo ciekawy turniej! Brawa dla wszystkich naszych zawodników! Podziękowania dla przeciwników oraz organizatorów!

Wystąpiliśmy w składzie:
Michał Stradczuk, Mikołaj Kuźniak, Maciej Mika, Bartosz Kosiński (kapitan), Tomasz Wójcik, Filip Fos, Nina Gańko, Bartosz Szczepek, Igor Poławski, Nikodem Grabek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii - więcej zdjęć wkrótce!