Za nami pierwszy turniej rozgrywek ligowych MZPN

W upalny dzień spotkały się cztery drużyny - graliśmy systemem każdy z każdym. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną Hutnika Huta Czechy. Drużyna grała z lekką dozą niepewności (pierwszy mecz w lidze), ale ostatecznie wygraliśmy 3:1 po dwóch bramkach Bartka Kosińskiego ze stałych fragmentów gry oraz jednej naszego drużynowego rodzynka Niny. Drugi mecz zagraliśmy z drużyną APN, która okazała się dość wymagającym rywalem. Walka była wyrównana i nikt nie odpuszczał. Ostatecznie po bezpośrednim golu z rzutu rożnego Dominika Dejera zremisowaliśmy 1:1 (brawo - super wkrętka!:)). Do trzeciego meczu drużyna podeszła bardziej na luzie ponieważ graliśmy z UKS 5, z którą wygraliśmy ostatni sparing. Ale rywale wyciągnęli wnioski z poprzedniego meczu i ostatecznie zremisowaliśmy 1:1 po samobójczym golu naszych przeciwników. Emocje na meczach były ogromne, a szczególnie udzielały się rodzicom :-) Co istotne wszyscy zawodnicy mieli okazję pograć a w wielu przypadkach był to pierwszy oficjalny mecz. Po pierwszej rundzie razem z drużyną APN zgromadziliśmy po 5 punktów i przodujemy w grupie. Następna runda za dwa tygodnie na naszym boisku. Liczymy że nasi zawodnicy zagrają na większym luzie i gra z czasem będzie coraz lepiej poukładana ale to dopiero początek:)