3 kolejka rozgrywek ligowych MZPN za nami - przywozimy z Hutnika Huta Czechy 7 punktów!

Chłopcy w pierwszym meczu z gospodarzami (Hutnik Huta Czechy) przyzwyczajają się do nieco innych rozmiarów boiska, do tego gospodarze stawiają nam wysoko poprzeczkę i jest 1:1 po bramce Tomka Wójcika. Drugi mecz z PIĄTKĄ wygląda lepiej w naszym wykonaniu i po bramkach Bartka Łuniewskiego, Wojtka Wieczorka oraz Bartka Kosińskiego z rzutu karnego wygrywamy 3:1. Trzeci mecz z gramy z drużyną APN, która prowadzi w naszej grupie. Mecz jest dosyć wyrównany, obydwie drużyny mają swoje szanse ale to my tym razem okazujemy się lepsi i wygrywamy 2:1 po dwóch bramkach Tomka. Należy zauważyć że gra z każdym turniejem jest coraz lepsza i to my zdobywamy w 3 kolejce najwięcej punktów. Cała drużyna zasługuje na pochwałę. Za dwa tygodnie ostatni turniej, razem z drużyną APN mamy tyle samo punktów i ostatnia kolejka zapowiada się arcyciekawie.