Podsumowanie 2 kolejki rozgrywek ligowych MZPN

Rozpoczęliśmy rozgrywki jako pierwsi z UKS 5. Mecz był dość wyrównany. Mieliśmy sporo akcji podbramkowych i ostatecznie wygraliśmy 1:0 po golu Tomka Wójcika. Drugi mecz zagraliśmy z Hutnikiem i tu nasz worek z bramkami się otworzył:-) Chłopcy z Hutnika walczyli dzielnie, a szczególnie ich bramkarz jednak mecz zakończył się dla nas wysokim zwycięstwem 7:1. Gole w tym meczu strzelili po jednym: Filip Fos oraz Bartek Kosiński i aż 5 nasz lewo nożny Tomek :-) Chłopcy grali jak z nut i prawie każda akcja kończyła się bramką. Trzeci mecz rozegraliśmy z drużyną APN, która okazała się twardym przeciwnikiem. Po rzucie karnym naszych rywali chłopcy za bardzo się spięli i do przerwy było 2:0 dla APN. Po przerwie chłopcy zagrali z większą zaciętością, pokazali charakter, widać było składne akcje czym wypracowali sobie kilka dobrych sytuacji. Do zdobycia gola zabrakło niewiele, walka była zacięta do samego końca i ostatecznie utrzymał się wynik 2:0 dla APN. Na uwagę zasługuje występ naszego bramkarza Krzyśka, który z każdym meczem jest coraz pewniejszy i niejednokrotnie pokazał co potrafi, w szczególności brawa za występ w ostatnim meczu. Po kolejnym weekendzie na boisku widać, że chłopcy coraz pewniej grają i zaczynają wierzyć w swoje umiejętności. Zespól z każdym meczem wypracowuje coraz ciekawsze akcje, które kończą się pięknymi bramkami. Po dwóch kolejkach zajmujemy 2 miejsce w grupie z 11 punktami, mając 3 punkty straty do lidera APN. Za dwa tygodnie czeka nas turniej wyjazdowy, którego gospodarzem będzie drużyna Hutnika Huty Czechy.