Błyskawica CUP rocznik 2008

W grupie trafiamy na silnych przeciwników: Korona Góra Kalwaria, Znicz Pruszków oraz UKS 9 Siedlce.
Po ciekawych meczach zaliczamy niestety 3 porażki co daje nam (w kolejnej fazie) finał D.
Zwycięstwo z II drużyną gospodarzy oraz remis z UKS Bródno daje nam awans do finału C - chłopcy tego dnia chcą dłużej pograć:)
W finale C kluczowym meczem okazuje się ten pierwszy ze Zniczem Pruszków, mamy okazję do rewanżu po porażce w grupie, gramy bardzo dobre spotkanie jak równy z równym jednak doznajemy porażki 0:1. W kolejnych meczach pokonujemy AszWoj Rembertów i w ostatnim meczu który już nie ma wpływu na zwycięstwo w grupie odnotowujemy remis z drużyną Bóbr Tłuszcz. Co warto zaznaczyć drużyna Znicza Pruszków wygrywa następnie finał B zajmując ostatecznie 3 miejsce w turnieju, my ostatecznie zajmujemy 2 miejsce w finale C co daje nam 8 miejsce w klasyfikacji końcowej.
Turniej był bardzo ciekawym doświadczeniem - na tle silnych przeciwników pokazaliśmy się z dobrej strony grając wyrównane mecze. Początkowe porażki nie załamały naszych zawodników, wręcz przeciwnie wzbudziły w nich pozytywnego „kopniaka” do jeszcze większej walki. Wielkie brawa dla chłopców!

Wystąpiliśmy w składzie:
Kuba Kublik