Wygrana w halowym turnieju piłki nożnej UKS "PIĄTKA" rocznik 2008

W sobotę 4.02.2016 rozegraliśmy Halowy Turniej Piłki Nożnej UKS „Piątka” rocznika 2008 na hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 na ul. Budowlanej. Na turnieju stawiły się drużyny z Mińska Mazowieckiego, Cegłowa, Siennicy oraz Stoczka Węgrowskiego. Wystawiliśmy 2 drużyny - pierwsza drużyna walczyła w grupie A, druga w Grupie B.
Drużyna UKS 6 I w składzie: Kuba Kublik, Dominik Dejer, Wojtek Wieczorek, Bartek Kosiński, Krzyś Słomczyński, Kornel Czyż oraz Tomek Wójcik po dobrej i ofensywnej grze wygrali wszystkie mecze w swojej grupie nie tracąc przy tym żadnej bramki. W półfinale spotkali się Jutrzenką Cegłów, która uległa nam 6:0. Finał rozegraliśmy z dobrze grającą UKS Piątką III. Mecz był dość wyrównany i o zwycięstwie zaważył jeden gol oczywiście zdobyty przez naszą Szósteczkę. Podsumowując w całym turnieju UKS6 I zagrała na „zero” z tyłu zdobywając 20 bramek i nie tracąc ani jednej. Gratulacje także dla dwóch naszych zawodników którzy zdobyli dwie nagrody specjalne: Bartek Kosiński – król strzelców, Tomasz Wójcik – wybrany przez trenerów drużyn biorących udział w turnieju najlepszym zawodnikiem turnieju. Gratulacje!
Drużyna UKS 6 II w składzie: Paweł Szczęsny, Mateusz Rzyszkiewicz, Łukasz Gryz, Bartek Łuniewski, Kuba Chmielarczyk oraz Krzyś Słomczyński (broniący w obydwu drużynach) w meczach grupowych odniosła dwie porażki i jedno zwycięstwo co ostatecznie pozwoliło jej to na grę o 5 miejsce z Błękitni Stoczek Węgrowski jednak i tu nasz rywal okazał się mocniejszy i mecz zakończył się wynikiem 0:1. To był pierwszy turniej naszej drugiej drużyny - należą im się gratulacje i pochwała że zaangażowanie i chęć do walki. Na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.