II miejsce w turnieju rocznika 2009 o puchar Burmistrza miasta Józefowa

W grupie gramy 4 mecze:
1. Mazur Karczew 1:0 (Bartek Kosiński)
2. Bór Regut II 0:0
3. Zwar Warszawa 1:0 (Bartek Kosiński)
4. Józefovia II 3:0 (2x Tomek Wójcik, Filip Fos)

Wygrana w grupie daje nam awans do Ligi Mistrzów, wyniki w LM:
1. Mazur Karczew 1:2 (Bartek Kosiński)
2. Józefovia 2:1 (Bartek Szczepek oraz Filip Fos - po dwóch asystach Tomka)
3. Zwar II Warszawa 1:0 (Bartek Kosiński)

Na turnieju zajmujemy 2 miejsce ustępując zwycięzcy drużynie Zwar II Warszawa jedynie bilansem bramkowy. W turnieju przegrywamy tylko 1 mecz z dużyną Mazura w LM (rewanżują się nam za porażkę w grupie:)), w kolejnym meczu chłopcy pokazują charakter grając bardzo dobre zawody z Józefovią, ostatecznie wygrywamy ten mecz wracając do gry w LM. Mecz ze Zwarem II jest wyrównany, chociaż początek należy zdecydowanie do nas, każda ze stron ma swoje szanse, ładne uderzenie Barka z dystansu zapewnia nam zwycięstwo.
Super turniej - graliśmy jeszcze trochę zbyt indywidualnie ale z każdym turniejem widać postęp i większe zgranie . Należy pochwalić wszystkich naszych zawodników, w szczególności tych, którzy trenują z nami najkrócej - pokazali się z dobrej strony.
Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich drużyn oraz organizatorów za super turniej!.
Dodatkowo można obejrzeć kilka naszych akcji w meczu z Mazurem w LM w relacji Polsatu Sport:)