Zakończenie rozgrywek ligowych MZPN jesień 2016!

Po trzech kolejkach mamy z APN po 18 punktów, w bezpośrednich meczach po 4 punkty a w bramkach 4:3 dla APN. Ostatni turniej rozstrzyga o pierwszym miejscu w grupie. W ostatniej kolejce mierzymy się w kolejności z drużynami UKS 5, Hutnik i w ostatnim meczu z APN. Ani my ani drużyna APN nie tracimy punktów z drużynami UKS 5 i Hutnika.
Pokonujemy PIĄTKĘ 3:0 po bramkach Tomka Wójcika, Bartka Kosińskiego i Bartka Szczepka (brawo za pierwszą bramkę w rozgrywkach ligowych). Trzeba przyznać, że drużyna PIĄTKI ma bardzo dobrze zorganizowaną obronę i zwycięstwo przyszło po wymagającym meczu. W meczu z Hutnikiem do przerwy prowadzimy 3:0 po dwóch bramkach Tomka i jednej bramce Dominika Dejera. W drugiej połowie trener całkowicie zmienia skład dając wszystkim pograć - dokładamy jedną bramkę (Kornel Czyż) i mecz kończy się wynikiem 4:0. Tuż po meczu z Hutnikiem gramy najważniejszy mecz tego dnia. Zauważyliśmy, że w szeregach przeciwnika była pełna mobilizacja i wsparli się nawet zawodnikami grającymi w starszej grupie. No cóż miło nam - oznacza to że przeciwnyk bardzo nas docenił:) Pomimo tego nie przegrywamy ostatniego meczu! Momentami bronimy się całą drużyną ale mamy też swoje okazje, brawo dla Bartka za bramkę w tym meczu, ostatecznie mecz kończy się remisem 1:1. Po dwunastu meczach przegrywamy pierwsze miejsce w grupie z APN jedną bramką... o włos:) Gratulacje dla przeciwników i wielkie brawa dla naszych zawodników - tak się buduje drużyna! Zauważamy znaczący postęp w perspektywie wszystkich turniejów. Ciąg dalszy rozgrywek ligowych na wiosnę.
W 12 meczach zdobywamy 25 punktów, strzelamy 27 bramek, tracimy 10 bramek (najmniej ze wszystkich drużyn w grupie - brawo obrona i Krzyś!).