Turniej Futsalowy rocznika 2009 o Puchar Dyrektora ZSZ nr 2

W niedzielę 5.02.2016 rozegraliśmy kolejny turniej tym razem rocznika 2009 na Hali w Mechaniku. Turniej zorganizowany był przez Activum Sport. Brały w nim udział drużyny z Mińska, Halinowa, Cegłowa, Jadowa. Formuła turnieju polegała na grze każdy z każdym. UKS 6 pokazała się z dobrej strony i odniosła 5 zwycięstw i dwa remisy zdobywając 19 goli i tracąc 2 gole. Brawo za waleczność. Chodź formuła turnieju nie klasyfikowała zwycięzców z naszych obliczeń wychodzi że to my wygraliśmy wyprzedzając APN Mińsk Mazowiecki różnicą bramek. Jednak najważniejsze w niedzielę była możliwość zdobycia doświadczenia turniejowego - każdy z dziesięciu zgłoszonych zawodników otrzymał szansę gry, było dużo zmian, testowania różnych wariantów gry. Na koniec turnieju rozegrane zostały dwa konkursy: zwodów i żonglerki. W konkursie zwodów każdy chętny zawodnik mógł zaprezentować swoje umiejętność pokonując wyznaczoną trasę i robiąc wymyślone przez siebie triki. Sędziowie jednogłośnie zdecydowali że najlepiej zaprezentował się nasz zawodnik Tomek Wójcik. W drugim konkursie startowało po 3 zawodników z każdej drużyny. Ich zadaniem była jak największa liczba podbić piłki podłoga – noga. W konkursie tym zwyciężył zawodnik gospodarzy, który podbił piłkę 57 raz wyprzedzając naszego Tomka o 1 podbicie.